Хто залишив проект цього тижня?

Битва екстрасенсів

У неділю, 27 жовтня, в ефір телеканалу СТБ вийшов черговий випуск популярного містичного проекту «Битва екстрасенсів. Чоловіки проти жінок», в якому одинадцять найсильніших екстрасенсів 2013 змагалися за право залишитися на проекті.
Цього разу екстрасенсам належало пройти два нелегких випробування. У першому вони повинні були серед численних соковитих кавунів знайти той, який не містить в собі нітратів. За ходом випробування стежив відомий актор Станіслав Садальський.
Не всім ясновидцям вдалося пройти випробування, проте були ті, хто не тільки знайшов кавуни, але також і зміг вразити найлютішого скептика Станіслава Садальського. Актор був вражений здібностями учасників проекту. Троє чоловіків та дві жінки ясновидців визначили те, що не має ні смаку, ні запаху – хімічну речовину – нітрати. Учасники проекту ще раз довели: для найсильніших екстрасенсів світу немає нічого неможливого.
У другому випробуванні екстрасенси за допомогою фотографії повинні були розповісти про життя та долю 19-річної Алли з міста Володарськ-Волинський. Дівчина поїхала шукати роботу в столиці та через одинадцять днів пропала. Знайшли Аллу через чотири місяці мертвою в лісі. Ясновидцем вдалося відчути та побачити останні хвилини життя Алли та розповісти про деталі вбивства.
На думку членів журі найсильнішим екстрасенсом цього тижня став Іван Дригало з України. А ось найслабшим учасником тижня журі оголосило Ілву Троллстьерн зі Швеції:
ilva-vubyv.jpg
«Мені дуже сумно, тому що доведеться розлучатися з усіма цими чудовими людьми, з якими я так здружилася. Особливо я буду сумувати за Мадам Арро. Вона найдобріша людина у світі!»
Ну а «Битва» триває! Екстрасенсів чекають нові випробування. Хто з ними не впорається – дізнаємося наступної неділі. Переглянути цей випуск проекту ви можете прямо зараз ТУТ.