Як привернути удачу на Хеллоуїн

Битва екстрасенсів

У зв’язку з тим, що в нашому світі все більше речей стали набувати спільності, а простіше кажучи, глобалізуватися, то до нас плавно перекочовує свято Хеллоуїн, який відзначають 31 жовтня, в переддень Дня всіх Святих. Як за допомогою Хеллоуїна залучити удачу в справах і захиститися від бід? Що необхідно робити цього дня, щоб вшанувати пам’ять усіх померлих? А також – чому цього дня необхідно вирізати обличчя з гарбуза і поміщати туди палаючу свічку? На ці та інші питання відповіла учасниця 14-ї «Битви екстрасенсів», ясновидиця та емпат Галина Потоцька.

Читайте також: якого числа Хеллоуїн 2016?

Галина Потоцька

Галина Потоцька

День всіх святих – це християнське свято, яке присвячене пам’яті всіх святих. Цього дня прийнято проводити ритуали для заспокоєння мертвих, задобрювати їх солодощами та розповідати вночі легенди про предків. Церква не вважає свято релігійним, але визнає його зв’язок з християнством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучого «Битви» оберігають два ангела хранителя

«Рекомендую цього вечора згадувати, ваших померлих родичів, в позитивному ключі, при цьому попередньо, підгодувавши їхні душі солодощами, такими як печиво і цукерки. Підгодовуючи душі, ви здійснюєте ритуал жертвопринесення для того, щоб вони почули прохання з якою ви звертаєтеся. Якщо це зробити правильно з любов’ю та добром, то вони будуть прихильними до вас весь майбутній рік, захищаючи і приносячи удачу в справах, тому як за любов платять любов’ю, а за добро – добром, за принципом обміну енергією», – розповіла ясновидиця Галина Потоцька.

Підгодовуючи душі, ви здійснюєте ритуал жертвопринесення для того, щоб вони почули прохання з якою ви звертаєтеся

Підгодовуючи душі, ви здійснюєте ритуал жертвопринесення для того, щоб вони почули прохання з якою ви звертаєтеся

Напередодні Дня Всіх Святих всі бар’єри між нашим і «іншим» світами усуваються. Так що Хеллоуїн – це ще й певний зв’язок між нашим і потойбічним світами, а ніч Хеллоуїна – це перехід, ворота з одного світу в інший. Образно кажучи, Ворота в зиму, в холодний світ, де все живе вмирає, але одночасно готується до відродження, звільняючись від усього зайвого. Тому, каже Галина, цього дня добре проводити, ритуали, пов’язані з очищенням душі, тіла і вашого будинку:

«Добре буде провести прибирання в будинку, при чому, бажано помити підлогу та дзеркала. В цей день добре відвідати лазню, що очистить тіло. На очищення духовних структур позитивно впливатиме медитація. Також можна використовувати сіль, заговорену або освяченню у церкві, нею посипають поріг і читають «Отче наш». Таким чином, сіль очистить і гармонізує простір у вашому будинку».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як привернути любов на Хеллоуїн

Ще ясновидиця розповіла, що ця ніч гарна для ворожінь, так як грань між нашим і потойбічним світом стає дуже тонка.

Ця ніч гарна для ворожінь

Ця ніч гарна для ворожінь

«Наприклад, можна гадати традиційно за допомогою шкірки: дівчина зрізує шкірку з яблука, намагаючись зробити її якомога довше, і кидає її через плече. При цьому що впала шкірка приймає вид першої літери прізвища судженого. Інший традиційне Хеллоуїнський ворожіння полягає в тому, що молоді дівчата мали в темному домі піднятися по сходах спиною вперед і провести свічкою перед дзеркалом. Після цього в дзеркалі показується обличчя майбутнього чоловіка, але дівчина могла побачити в дзеркалі і череп – це означало, що вона так і не вийде заміж. Для сучасного світу, будинки з драбиною не актуальні, тому рекомендую спрощений метод цього гадання, який полягає, в тому, щоб зайти спиною в темну кімнату. При цьому дзеркало повинно бути напроти дверей. Після чого, повернувшись і провівши свічкою проти годинникової стрілки по колу три рази перед дзеркалом, видивляємося в ньому свого судженого », – каже учасниця« Битви ».

Крім того, потрібно пам’ятати, що в Хеллоуїн необхідно захистити себе і свій будинок від нападу злих духів. Для цього нам в допомогу гарбуз-світильник, яка допомагає душам знайти шлях в чистилище і відлякує духів з недобрими намірами. Саме тому особа у гарбуза вирізають страхітливе і поміщають туди вогонь.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Астропрогноз від Хаяла Алекперова

«Вогонь в цей день несе в собі майже священне таїнство. Він і захист від злих духів, і провідник для заблуканих душ, і покажчик шляху нашим душам, які живуть в цьому світі. Вогонь в гарбузі-світильнику – це те, що спільне, що важливо і для померлих і для живих », – каже Галина Потоцька.

У Хеллоуїн необхідно захистити себе і свій будинок від нападу злих духів

У Хеллоуїн необхідно захистити себе і свій будинок від нападу злих духів

Гарного Дня всіх Святих вам!

Ви вірите, що в ніч на Хеллоуїн можуть відбуватися чудеса?

30-10-2014. Всього голосів : 56

Даруйте, але ця стаття доступна тільки такими мовами: Русский.

Так, вірю

35 (62.5%)

Ні, це всього лише міф

8 (14.29%)

Не замислювався(лась), 31 жовтня перевіримо

13 (23.21%)

А як ви святкуєте Хелловін? Відповіді залишайте в коментарях. Дивіться у відео, як учасники «Битви екстрасенсів-14» розслідували вбивство відомого артиста: