Проголосуй за найсильнішого ясновидця сезону!

Битва екстрасенсів

Вони пройшли складні кастинги, випробування електрикою, шукали живу енергію, розповіли таємниці відомої актриси, розкрили одразу два вбивства. А головне – їм належить ще пройти безліч випробувань, допомогти нужденним та виконати найскладніші, а іноді й небезпечні завдання, поставлені перед ними.

Чотирнадцятий сезон воістину наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» зібрав разом учасників з різних куточків світу. Всі вони володіють неймовірними можливостями, завдяки яким можуть з гідністю проходити випробування.

Щонеділі, о 19:00 у телеглядачів СТБ є унікальна можливість спостерігати за тим, як звичайні на вигляд люди можуть творити чудеса та робити незрозумілі речі. А в кінці передачі суворе, але справедливо журіОлена Курилова, Хаял Алекперов та Павло Костіцин – визначають, хто на їх думку впорався із завданням, а хто повинен покинути проект. Найслабший учасник залишає проект назавжди!

Якщо ви не згодні з думкою журі, у вас є унікальна можливість проголосувати за найсильнішого екстрасенса сезону вже ЗАРАЗ! Віддай свій голос за того, кого ти вважаєш найбільш гідним перемоги у «Битві».