Олена Курилова розплакалася на кастингу «Битви екстрасенсів-16»

Битва екстрасенсів

16 сезон найдовгоочікуванішого та наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» обіцяє бути непередбачуваним, наповненим сюрпризами та пристрастями. На учасників чекають випробування на межі реальності та людських надможливостей. А на телеглядачів чекає кілька годин неймовірних емоцій кожен вечір неділі з 19:00 на СТБ.

Серед учасників 16 сезону «Битви» були люди, які вразили і знімальну групу, і навіть славнозвісне журі. А деякі довели найсильнішу ясновидицю країни до сліз.

Алена Курилова, Павел Костицын, Хаял Алекперов и частая гостья программы Битва экстрасенсов Ольга Сумская

Алена Курилова, Павел Костицын, Хаял Алекперов и частая гостья программы Битва экстрасенсов Ольга Сумская

«Одному з учасників потрапив до рук наручний годинник батька Олени Курилової. Цей годинник був на ньому в момент його трагічної загибелі. Екстрасенс, який проходив це випробування, настільки точно описав батька Олени, обставини його загибелі, про які не знав взагалі ніхто, і навіть саму Олену в шестирічному віці, що двічі переможниця «Битви» не змогла стримати сліз. Вона плакала, а разом з нею і вся знімальна група. Це був дуже сильний, емоційний момент. Ми довго не могли прийти до тями. І навіть на якийсь час довелося зупинити зйомку», – розповіла керівник проекту Наталія Сукач.

Так, телеглядачі СТБ за 15 сезонів «Битви» бачили багато, але сльози Курилова – такого ще не було. Не пропустіть! Найбільш довгоочікувану прем’єру осені у неділю, 2 жовтня, о 19:00 на СТБ!