Екстрасенси 16 сезону розповіли про таємниці співачки Ірини Білик

Битва екстрасенсів

Довгі роки творці української «Битви екстрасенсів» вмовляли Ірину Білик сісти в крісло містера Х. Але співачка зізнавалася відверто, що занадто боїться екстрасенсів, щоб зважитися на такий крок. Мовляв, люди з розвиненим шостим почуттям розкриють всі таємниці її особистого життя. Однак, почувши про екстрасенсів нового покоління Ірина Білик остаточно вирішила – вона разом з нами почне нову історію свого життя, тому більше ніяких таємниць!

12

«Я дуже люблю вашу програму, тому що вірю в екстрасенсів – зізналася співачка. – Цікаво, чи знають вони про мене те, чого взагалі не знає ніхто?»

В ході випробування людям з надможливостями все ж вдалося здивувати співачку. Вони розповіли про життя артистки, про її творчість, чоловіків та про синів.

«Неймовірно! Людина просто не могла цього знати, тому що буквально днями у нас був лікар», – не могла повірити співачка.

11

Що ж розповіли екстрасенси нового покоління? Чи справді співачка була готова відкрити всі карти? І які саме таємниці Ірини Білик відчули ясновидці? Про це та багато іншого дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у першому випуску 16 сезону «Битви екстрасенсів»: