На випробуванні «Ширма» відбулося справжнє диво

Битва екстрасенсов

Випробування «Ширма» добре відомо не тільки учасникам «Битви», а й телеглядачам. Однак в 16 сезоні творці проекту підготували для людей з надможливостями щось неймовірне. Такого в «Битві екстрасенсів» ще не було!

5

«Ми самі не знаємо, як довго триватиме це випробування – звернувся Павло Костіцин до ясновидців, коли прибули на місце зйомок. – Тому як тільки я скажу «стоп», ви відразу повинні повернути свої анкети. Без зволікань. Будь-яка затримка вважається дискваліфікацією».

Почуття ясновидців, магів, відьом та інших людей, що володіють нелюдськими здібностями, були дуже різними: «Якесь чудовисько», «Це енергія чогось живого, пов’язаного з природою або з паростком», «Ми не повинні тут перебувати. Ми не повинні тут стояти».

Читайте також: Ірина Білик на Битві екстрасенсів 2016 – що почула співачка про себе?

6

Що так налякало ясновидців? Чому вони всі відчувають страждання і біль? Куди їх привезли? І свідками якого дива вони незабаром стали?

Вже 9 жовтня 2016 роки визначаться учасники Битви екстрасенсів 16 сезон – не пропустіть!

Подивившись прем’єрний випуск 16 сезону «Битви екстрасенсів» ви дізнаєтеся: чому учасникам довелося коротати час в поле на півдорозі до місця випробування? Які заборонені методи використовували екстрасенси, щоб ліквідувати своїх суперників ще до початку випробування? І що в результаті вони побачили за ширмою, що змусило їх очі почервоніти від сліз?

Дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ: