Як привернути любов на Хеллоуїн

Битва екстрасенсів

31 жовтня, в переддень Дня всіх святих, весь світ святкує Хеллоуїн. Популярність цього свята з кожним роком тільки зростає. Наприклад, в Австралії багато людей насолоджуються торжеством, переймаються духом свята і шанують пам’ять мертвих. Однак, саме язичницька громада цієї країни святкує і віддає шану всім душам, які померли, за допомогою святкової церемонії. Детальніше про те, як відзначають Хеллоуїн в Австралії, а також – які обряди потрібно проводити цього дня, щоб привернути до себе любов, розповіла переможниця 14-ї «Битви екстрасенсів», медіум Джулі Мак-Кензі.

Читайте також: Хеллоуїн 2016 – як і де відсвяткувати

Джулі Мак-Кензі

Джулі Мак-Кензі

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Какая ты нечисть по гороскопу?

«Язичники вірять, що Хелловін – це відьомський Новий Рік, коли протягом дня вогонь в будинку гасять, і будинок очищається, щоб позбавиться від старої важкої енергії. – каже медіум – Вечірнє святкування складається з урочистості, під час якої за стіл ставлять порожній стілець, щоб вшановувати і згадати всі мертві душі. На вулиці розпалюється багаття, щоб всі могли танцювати і шанувати пам’ять мертвих, відкриваючи завісу в інший світ».

Австралійці вважають, що Хеллоуїн – представлення смерті та підготовка до переродження до нового року. Вважалося, що Хеллоуїн кращий час для ворожінь щодо одруження, удачі, здоров’я та смерті.

На вулиці розпалюється багаття, щоб всі могли танцювати і шанувати пам'ять мертвих, відкриваючи завісу в інший світ

На вулиці розпалюється багаття, щоб всі могли танцювати і шанувати пам’ять мертвих, відкриваючи завісу в інший світ

«Одним з моїх улюблених обрядів є створення сильної зв’язки для любові, зцілення та захисту. – каже Джулі – Побудова схеми з кристалів дозволяє їх силі та зв’язку створювати мету і нарощувати енергію, формуючи в’язку для наміру, яке ви визначаєте. Коли ви вибираєте кристали, очистіть їх. Для цього вам необхідно потримати їх в руках і ви побачите, як кожен кристал випромінює білий світ. Саме тоді пора сформулювати свій намір, для якого була зроблена сітка. Ви можете сказати: «Я хочу, щоб ці кристали стали захистом для мене і мого коханого (моєї коханої), моєї родини, щоб захищали мене від злих і шкідливих намірів інших людей». Або: «Я хочу, щоб ці кристали допомогли моїй душі зцілитися від старих ран і допомогли мені накликати на себе чисту і чесну любов». Або: «Я хочу, щоб ці кристали зміцнили мій шлюб».

Учасниця «Битви» каже, для того, щоб посилити або збільшити енергію і втілити будь-що, – варто написати, чого ви хочете, на папері і покласти його під основний кристал або фотографію людей, яких ви любите.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Экстрасенс рассказал, как готовиться к Хэллоуину

«Для любові найкраще використовувати рожевий кварц в якості основного кристала, але якщо ви хочете використовувати будь-який інший, то це теж можна зробити. Покладіть шість кристалів прозорого кварцу (по можливості з двома гострими кінцями), щоб втілити достаток любові та захисту. Пам’ятайте, Хеллоуїн – прекрасний час, щоб оживити вашу любов для шлюбу або відносин; позбавлення від старої енергії та її оновлення за допомогою нової любовної енергії. Тому запишіть свої наміри, щоб вони були такими ж ясними, як і кристал».

Одним з улюблених обрядів медіума є створення сильної зв'язки для любові, зцілення і захисту

Одним з улюблених обрядів медіума є створення сильної зв’язки для любові, зцілення і захисту

Також екстрасенс дала короткий посібник про те, як створити схему для шлюбу:

По-перше, використовуйте фотографію коханої людини або чітко напишіть, що б ви хотіли втілити в життя щодо любові або шлюбу.

Виберіть рожевий кварц в якості основного кристала.

Розкладіть вдома кристали і написані бажання в місці, де ніхто їх не потривожить.

Навколо основного кристала розташуйте шість кристалів прозорого кварцу, щоб гострі кінчики вказували в центр (як шестикутна зірка).

Тепер з’єднайте схему, подумки уявивши собі зв’язок зірки і підтвердіть, щоб ви хотіли втілити!

Якщо ви зробите це ввечері на Хеллоуїн, то зможете відкрити завісу, щоб позбутися від старої темної енергії любові і накликати на себе піднесену енергію любові.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Чего не стоит делать на Хэллоуин?