Яким несподіваним рішенням здивувало журі на п’ятому тижні?

Битва екстрасенсів

Дев’ять ясновидців нового покоління – учасників «Битви екстрасенсів» – пройшли випробування на п’ятому тижні. Хто з них, за рішенням суддів, впорався з поставленими завданнями, а кому так і не вдалося вразити суворих членів журі та гостей конкурсів?

Читайте також: тест «Хто ти з екстрасенсів?»

У першому випробуванні екстрасенсів відправили до … РАГСу, де вони повинні були розповісти якомога більше про молодих. Слова екстрасенсів не тільки викликали сльози, здивування і радість, а й навіть призвели до бійки.

6

Як проходило випробування, можна подивитися вже зараз ТУТ!

За допомогою у «Битву екстрасенсів-16» звернулася 30-річна Євгенія. Складно повірити, але ця молода жінка поховала вже п’ятьох своїх чоловіків! Односельці називають Женю «чорною вдовою» і забороняють навіть на метр підходити до неї своїм синам. Жінка в розпачі. Вона дуже хоче сім’ю, але боїться заводити будь-які стосунки з протилежною статтю. Останньою її надією були екстрасенси, в слова яких просто складно було повірити.

5

Що розповіли ясновидці «чорній вдові» – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ ТУТ!

Також цього тижня здивували члени журі, які прийняли несподіване рішення – залишити всіх екстрасенсів ще на один тиждень і дати їм можливість себе проявити! А ось звання найсильнішого екстрасенса тижня завоювала Олена Йоханнессен.

Як воно пройшло – дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 5 випуску 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів»: