Для кого з ясновидців 10 тиждень став останнім на «Битві екстрасенсів-16»?

Битва екстрасенсів

На десятому тижні протистояння учасники 16 сезону шукали річ знаменитості, з’ясовували причини паранормальних явищ у зазвичай квартирі одного зі спальних районів столиці, а також робили все можливе, щоб якомога більше насолити своїм суперникам. Як пройшов десятий тиждень на проекті «Битва екстрасенсів-16» – читайте в нашому матеріалі.

У першому випробуванні ясновидці познайомилися зі співачкою Кариною Плай і розповіли багато невідомих фактів з її життя. Але, мабуть, одним з найбільш непередбачуваних моментів у випробуванні стала зустріч менталіста та чорної відьми. Чоловік зміг здивувати. Як – дивіться у 10 випуску 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів» ПРЯМО ЗАРАЗ:

Друге випробування пройшло у спальному районі столиці у звичайній квартирі з незвичайними гостями з потойбічного світу, які всіляко намагалися зашкодити мешканцям всього будинку. Екстрасенсам вдалося з’ясувати, чому саме цей будинок так приваблював потойбічних істот. Результати розслідування дивіться ПРЯМО ЗАРАЗ у 10 випуску 16 сезону проекту «Битва екстрасенсів»:

На 10 тижні відбулося й засідання членів журі, де було прийнято рішення, що проект має залишити парапсихолог, езотерик та екстрасенс з Білорусі Велена Кармизова.велена

Як ясновидиця поставилася до вердикту суддів – читайте найближчим часом на сайті BITVA.STB.UA в ексклюзивному інтерв’ю Велени.