Прогноз на 2017 рік від Велени Кармизової

Битва екстрасенсов

Вже через кілька тижнів настане Новий 2017 рік. Яким він буде для України і чого від нього чекати, розповіла учасниця 16 сезону «Битви екстрасенсів» Велена Кармизова.

Парапсихолог, езотерик та екстрасенс з Білорусії довгий час перебувала в Україні, беручи участь в «Битві екстрасенсів-16» в числі найсильніших ясновидців 2016 року. За цей час вона дуже скучила за родиною, тому Новий 2017 рік зустрічатиме у колі рідних: «Де і як ще не вирішено, однак обов’язково зі своїми дітьми! Вони мужньо витримали всі випробування разом зі мною під час проекту. І це буде наше спільне сімейне свято!» – каже ясновидиця.

велена

Також Велена розповіла, що 2017 рік готує багато переломних моментів у розвитку багатьох держав, в тому числі і України: «В цілому прогнози носять більше оптимістичний характер. Очікується стабільне економічне зростання, що тягне поліпшення добробуту багатьох людей. Негативних явищ – кровопролиття, катастроф, стихійних лих, природних катаклізм – не стане менше. Однак розуміння про крихкість життя своєї планети, що приходить людству, дозволить включати більше можливостей щодо запобігання жахливих і трагічних наслідків»

Бережіть себе і рідних!

Читайте також: у чому зустрічати новий рік 2017 – поради екстрасенсів