Обряди на Різдво: як привернути кохання, фінанси та здоров’я у 2017 році

Битва екстрасенсів

Фіналістка «Битви екстрасенсів-16» Ольга Стогнушенко розповіла про три найпопулярніші обряду, які можна зробити на Різдво 2017 року.

Читайте також: фінансовий гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку від Хаяла Алекперова

рождество2017-2

Обряд на любов

У різдвяну ніч візьміть дві червоні свічки. Їх необхідно звити в одну, а потім запалити. Поки вогники весело палають, читайте такі слова: «Яскраво зірочки сяють, любов’ю землю висвітлюють. Вони вічно живуть і люблять вірно. Дві зірки запалю сьогодні. Будуть вірністю палати, любити і світ оберігати! До почуттів – взаємність, вірність і щастя! Да буде ТАК!» Недогарки свічок зберегти у затишному місці в будинку.

Читайте також: гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку від Хаяла Алекперова

Обряд на фінанси

Вам знадобиться три зелені свічки, зелена стрічка і паличка кориці. З давніх-давен кориця вважалася однією з найдорожчих і благородних спецій. Корцю і свічки потрібно змотати разом зеленої ниткою. Запалити свічки і обійти за годинниковою стрілкою всі кути будинку, наговорюючи на вогонь: «Грошові потоки в свій будинок запрошую. Всі куточки для них висвітлюю».

Обряд на здоров’я

У центрі різдвяного столу потрібно покласти красивий кухонний рушник і на нього круглий хліб, який потрібно ламати руками зі словами «Дякую». На ранок треба вмитися та витертися цим рушником. Зберігайте його в затишному місці.

Читайте також: любовний гороскоп на 2017 рік за знаками зодіаку від Хаяла Алекперова

З новим роком та Різдвом!