Що робити, якщо ти народився у п’ятницю 13-го?

Битва екстрасенсів

Кожна п’ятниця 13-ого числа з давніх часів лякала людей. Вважалося, що цього дня всі можливі біди переслідують людину. Чи так це насправді, і що ж робити тим, хто народився у п’ятницю 13-го числа? Чи може ця містична дата якось вплинути на долю людини?

На ці питання дала відповідь переможниця 14 сезону «Битви екстрасенсів» Джулі Мак-Кензі. Медіум з Австралії зізналася, що не особливо вірить, що число «13» або п’ятниця 13-те приносять погану вдачу.

dzhuli1

«Насправді число «13» мені навіть дуже подобається (посміхається). Я не бачу в цьому жодної проблеми. Існує багато інших факторів, крім наших імен або дат, які впливають на життя – переконана екстрасенс. – Насправді ця дата нічого не означає, але якщо ви почнете вірити у погане, то силою свого розуму ви дійсно зможете втілити це у життя. І взагалі, якщо хтось із ваших близьких народився у п’ятницю 13-го, то цей день потрібно сприймати, як прекрасний та чарівний, бо життя вам цього дня зробило такий подарунок, як народження дорогої вам людини (посміхається)».

Бережіть себе та близьких!