Проект «Битва екстрасенсів» почав зйомки 17-го сезону

Битва екстрасенсів

Складно повірити, але наймістичніший проект країни «Битва екстрасенсів» у 2017 році відзначає своє 10-річчя! Вперше в ефірі СТБ проект вийшов у жовтні 2007 року. А прямо зараз йдуть зйомки «Битва екстрасенсів» 17 сезон, який телеглядачі побачать вже цієї осені.

Ведучий та член журі проекту Павло Костіцин, разом зі своїми колегами – Оленою Куриловою, Хаялом Алекперовим та Яною Паснковою, поділився першими фото та відео з кастингів.

«Почали знімати 17-й сезон! 10 років в ефірі! Ми живучі! Битва екстрасенсів форева! »- так підписав відео ведучий та член журі «Битви екстрасенсів» Павло Костіцин.

Спадкова ясновидиця, переможниця та член журі «Битви екстрасенсів» Олена Курилова поділилася фотографіями зі зйомок кастингу на 17 сезон.

курилова-паша-17 сезон-кастинг

курилова-сатаненко-17 сезон-кастинг

«Кастинг 17-го сезону Битви екстрасенсів. У перерві робимо селфі та назад працювати. Буде цікаво», – підписала фото Олена Курилова.

хаял-сатаненко-17 сезон-кастинг

«Кастинг 17-го сезону Битви екстрасенсів. Товариші судді роблять селфі» – підписав фото учасник «Битви екстрасенсів-15» Андрій Сатаненко. А ось що чорний маг робив на зйомках 17-го сезону проекту, дізнаєтеся восени в ефірі СТБ.

Переможці та члени журі «Битви екстрасенсів», ясновидці Хаял Алекперов та Яна Пасинкова також не відстали від своїх колег та з задоволенням поділилися з прихильниками фотографіями зі зйомок.

яна-17 сезон-кастинг

хаял-17 сезон-кастинг

судьи-17 сезон-кастинг

судьи-17 сезон-кастинг-1

Дивіться 17 сезон наймістичнішого проекту країни «Битва екстрасенсів» вже цієї осені на СТБ!