Що потрібно робити на спадаючий Місяць: поради Хаяла Алекперова

Битва екстрасенсів

Для фази спадаючого Місяця характерний викид раніше накопиченої енергії. Наші предки з незапам’ятних часів стежили за цим процесом, аби знати, що можна, а чого не можна робити на спадаючий місяць, аби період пройшов гладко і не приніс зайвих проблем. Екстрасенс Хаял Алекперов розповів, що потрібно робити, коли на небі спадаючий місяць.
убывающая-ЛунаНічне світило завжди було об’єктом пильної уваги людини. Циклічні зміни візуального вигляду і розташування, видимий вплив супутника на рівень води на планеті в різні часи трактувалися по-різному. Але навіть для древніх взаємозв’язок фаз космічного тіла із загадковими проявами на землі був очевидним, і вплив супутника на собі може відчути кожен.

«У фазі спадаючого Місяця наша активність слабшає. Людина стає повільною і млявою: з кожним днем ​​сил стає все менше, накопичується втома», – розповів переможець і суддя «Битви екстрасенсів», астролог з Азербайджану Хаял Алекперов.

Ясновидець впевнений, що під час спадаючого Місяця слід вести спокійний спосіб життя і не приймати ніяких несподіваних рішень, адже загальна пригніченість відбивається і на психологічному стані:

«Ми можемо відчувати незрозуміле почуття страху, пригніченість і депресію в ці дні».

Однак період спадаючого Місяця можна використовувати і на благо. Адже він, за словами екстрасенса, чудово підходить для своєрідного розвантаження і поновлення:

«Організм наче звільняється від тягаря, накопиченого за місяць, і готовий почати нове життя. Це вдалий час, аби усунути зі свого життя те, що є перепоною на шляху до щастя. Якщо хочете від чогось позбутися – робіть на спадаючий Місяць».

До того ж, покінчити можна не тільки з психологічними перешкодами, але й з такими небажаними побутовими явищами як, наприклад, бородавки чи комахи, стверджує Хаял Алекперов.