З якими проблемами не можна йти до цілителя?

Битва екстрасенсів

Кожен з нас хоч раз у житті замислювався про те, аби піти на прийом до людей, які використовують у своїй практиці нетрадиційну медицину та мають надможливості. Експерт проекту «Слідство ведуть екстрасенси» Ірина Богданова розказала, з якими проблемами не можна йти до цілителя.

«Є хвороби, які зовсім «не піддаються» нетрадиційному лікуванню – це хвороба Дауна, пороки серця, гемофілія, психічні відхилення – каже Ірина – Важко піддаються корекції псоріаз та порушення зору. Також не звертайтеся з проханням перервати вагітність – наразі, це медичне питання».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як уберегтися від пристріту на пляжі?

Однак є хвороби, в лікуванні яких, цілитель вам зможе допомогти, проте не варто очікувати повного зцілення. Якщо хворобу не можна вилікувати повністю, то можна встановити ремісію – перерву в перебігу хвороби, коли немає ніяких її проявів і ви не відчуваєте симптомів:

«Найбільш типовими порушеннями здоров’я, при яких реально досягти тривалої ремісії є остеохондроз, гормональні порушення, не важкий цукровий діабет, камені нирок або жовчного міхура, стенокардія, гіпертонічна хвороба, артрити та артрози, різні прояви слабкості імунітету, алергії. Навіть у неоперабельних онкологічних хворих може наступити різна за тривалістю ремісія », – говорить екстрасенс.

Як бачимо, допоможе чи ні – питання неоднозначне. У будь-якому випадку, аби дізнатися відповідь на нього, варто спробувати.

Бережіть себе і своїх близьких! А також пам’ятайте, що справжній цілитель завжди працює рука об руку з офіційною медициною.