На «Битві екстрасенсів» зародились романтичні відносини

Битва екстрасенсів

8 жовтня 2017 року глядачі телеканалу СТБ стали свідками небаченого раніше. На «Битві екстрасенсів» вперше в історії проекту між учасниками розвивається любовна лінія. Детальніше в матеріалі.

17 сезон «Битви екстрасенсів» продовжує дивувати не тільки здібностями учасників, а й подіями, що жодним чином не відносяться до містики. У першому випуску, прямо на кастингу, чоловік, що перевіряв здатності екстрасенсів зробив своїй дівчині пропозицію. А тепер романтика захопила й самих екстрасенсів. Наймолодший учасник сезону, 18-річний Іван Кулеба, зробив одній з учасниць подарунок.

Після того як жриця культу смерті Хельдіс успішно впоралася з випробуванням, Іван першим її привітав. Виявилося, хлопець має до неї теплі почуття.

«Кожне успішно пройдене випробування дає мені час бути з нею поруч. І хоч здалеку нею милуватися», – розповів знімальній групі екстрасенс.

З посмішкою на обличчі Іван подарував дівчині амулет. За його словами він повинен захистити Хельдіс від атак Валерії Спрут, яка постійно намагається їй нашкодити.

Читайте також: «Битва екстрасенсів»-17: мати вбила власну доньку

«Подарунок Вані був дуже несподіваним. Я прийшла на проект, щоб вчитися і не вважаю, що зараз відповідний час шукати другу половинку. Однак, я б інакше подивилася на це якби ми зустрілися не на проекті», – прокоментувала Хельдіс.

Поруч з «Битвою» розгортається ще одне жорстоке змагання. Іван намагається завоювати руку і серце неприступної Хельдіс. Але чи вдасться йому це зробити?