PHNjcmlwdCBkYXRhLW91dHN0cmVhbS1pZD0iMTI0OSINCmRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWZvcm1hdD0iZnVsbHNjcmVlbiIgZGF0YS1vdXRzdHJlYW0tc2l0ZV9pZD0iU1RCX0Z1bGxzY3JlZW4iIGRhdGEtb3V0c3RyZWFtLWNvbnRlbnRfaWQ9ImJpdHZhLnN0Yi51YSIgc3JjPSIvL3BsYXllci52ZXJ0YW1lZGlhLmNvbS9vdXRzdHJlYW0tdW5pdC8yLjAxL291dHN0cmVhbS11bml0Lm1pbi5qcyI+PC9zY3JpcHQ+

Правила голосования

ПРАВИЛА

голосування у передачі «Битва екстрасенсів». Вісімнадцятий сезон

(надалі – «Правила»)

  1. Період голосування глядачів за учасників фіналу передачі «Битва екстрасенсів». Вісімнадцятий сезон (далі – «Передача «Битва екстрасенсів» або «Передача»):

1.1. Голосування за учасників фіналу Передачі «Битва екстрасенсів» буде відбуватися у період з 20 травня 2018 року по 27 травня 2018 року (обидві дати включно). Подробиці голосування визначаються цими Правилами та будуть повідомлятися під час Передачі та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

1.2. Голосування починається о 21:00 годині 20 травня 2018 р. і закінчується о 23:59 годин 27 травня 2018 р.

  1. Визначення переможця Передачі «Битва екстрасенсів». Вісімнадцятий сезон:

2.1. Серед всіх учасників, що приймають участь у фіналі Передачі «Битва екстрасенсів», глядачами Передачі обирається один учасник, що буде визнаний переможцем Передачі на підставі проведеного голосування.

2.2. Кожному учаснику фіналу Передачі присвоюється номер від «01» до «03», що дорівнює коду, за яким глядачі Передачі здійснюють голосування за улюбленого учасника фіналу Передачі. Цей номер повідомляється глядачам у текстовій інформації, що з’являється на екрані, та/або у оголошеннях ведучого Передачі під час Передачі та повторюється протягом всього періоду голосування, зазначеного в цих Правилах.

2.3. Переможцем Передачі «Битва екстрасенсів» визнається той учасник Передачі, котрий отримав найбільшу кількість голосів глядачів на підставі проведеного голосування в період, що зазначений в п. 1.2. цих Правил.

2.4. Під час ефіру останнього випуску Передачі, що буде публічно сповіщатися 03 червня 2018 року, оголошується ім’я переможця Передачі.

2.5.  Рішення про визначення переможця Передачі приймається ТОВ «Телеканал СТБ» і є остаточним та не підлягає перегляду чи оскарженню.

2.6.  Кількість транзакцій (SMS-повідомлень), що були здійсненні глядачами під час голосування та кількість голосів, зарахованих на користь того чи іншого учасника, публічно не розголошується. Кількість голосів (SMS-повідомлень), направлених глядачами за відповідних учасників,  підраховується автоматично відповідним програмно-апаратним комплексом, робота якого захищена від сторонніх втручань.

  1. Умови проведення голосування:

3.1. Участь у голосуванні здійснюється шляхом направлення текстового повідомлення (надалі – SMS-повідомлення) абонентами операторів стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone), ТОВ «лайфселл», ТОВ «ТриМоб» (далі відповідно – «Абоненти» та «Оператори»).

3.2. Для того щоб взяти участь у голосуванні шляхом відправлення SMS-повідомлень, Абоненти Операторів, що вказані в п. 3.1. даних Правил, повинні відправити SMS-повідомлення на короткий номер 3399 з кодом (номером) учасника фіналу Передачі у тексті повідомлення від «01» до «03».

3.3. Голоси Абонентів враховуються виключно під час періоду голосування, який зазначений в п.п. 1.2. цих Правил.

3.4. Під час періоду голосування, що зазначений в п.п. 1.2. Правил, Абонент з одного номеру телефону може проголосувати за одного чи за декілька учасників, що приймають участь у фіналі Передачі. При цьому, Абонент може віддати за кожного учасника фіналу Передачі не більше 10 (десяти) голосів.

3.5. Взяти участь у голосуванні можуть Абоненти, які на час початку голосування досягли 18-річного віку та є дієздатними. ТОВ «Телеканал СТБ» та Оператори попереджують, але не несуть та не можуть нести відповідальність за порушення Абонентами вікових обмежень та обмежень дієздатності.

3.6. Вартість надсилання SMS-повідомлення за номером 3399 становить: в мережі ПрАТ «Київстар» – 0,94 грн., в мережі ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) – 0,94 грн., в мережі ТОВ «лайфселл» – 0,94 грн., в мережі ТОВ “ТриМоб” – 0,25 грн., у тому числі ПДВ в тарифах всіх Операторів. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% від вартості кожного SMS-повідомлення без ПДВ.

3.7. Довідки щодо умов та порядку голосування глядачів надаються за телефоном +38 (044) 581-67-35. Період роботи лінії: з 10:00 до 19:00 у будні дні під час всього періоду голосування, що вказаний в п. 1.1. Правил. Вартість дзвінків сплачується глядачами згідно тарифів операторів зв’язку.

3.8. Голосування глядачів забезпечує ТОВ «Телеканал СТБ», адреса: 03113, Україна, м. Київ, вул. І.Шевцова, 1, адміністративний корпус, 2 поверх, 207 каб.

  1. Порядок участі у голосуванні:

4.1. Для того щоб взяти участь у голосуванні, Абоненту, який виявив таке бажання, необхідно з номеру телефону, який підключений до мереж Операторів, зазначених в п. 3.1 цих Правил, надіслати SMS-повідомлення на короткий номер 3399 з кодом (номером) учасника фіналу Передачі, за якого Абонент прагне віддати голос (код (номер) учасника фіналу Передачі від «01» до «03»).

4.2. У випадку успішного надсилання SMS-повідомлення на короткий номер 3399, з рахунку Абонента списується вартість, яка вказана у пункті 3.6. цих Правил, при цьому, вартість SMS-повідомлення списується і у випадку, коли Абонент направляє SMS-повідомлення в період коли голосування не проводиться. В цьому випадку вартість SMS-повідомлення автоматично списується з рахунку Абонента, але голос не зараховується.

4.3. Протягом строку голосування, вказаного у п.1.2. цих Правил, голосування проводиться тільки за тих учасників фіналу Передачі, інформація про яких з’являється у текстовій інформації на екрані та/або які оголошуються ведучим Передачі, та приймають участь у фіналі Передачі, щодо якого відбувається голосування.

Механізм SMS-голосування за коротким номером 3399:

4.4. Після того, як Абонент надіслав SMS-повідомлення з певним кодом (номером) учасника фіналу Передачі, а саме: від «01» до «03», на короткий номер 3399 у період голосування, вказаний в п. 1.2. цих Правил, такому Абоненту надходить у відповідь SMS-повідомлення, що підтверджує участь у голосуванні і зарахування його голосу.

4.5. У випадку, якщо Абонент надсилає SMS-повідомлення поза офіційним часом проведення голосування – проміжок часу до старту голосування та після закінчення голосування – такому Абоненту надходить SMS-повідомлення відповідного змісту.

4.6. Одне SMS, надіслане в період голосування, зараховується як 1 (один) голос за одного учасника фіналу Передачі. В одному SMS-повідомленні може бути вказаний код (номер) лише одного учасника фіналу Передачі.

4.7. У разі помилкової вказівки коду (номеру) чи вказівки коду (номеру), якого не існує, чи вказівки кодів (номерів) двох або більше учасників фіналу Передачі в одному SMS-повідомленні, таке SMS-повідомлення до результатів голосування не зараховуються (при цьому вартість надсилання SMS-повідомлення списується у повному розмірі згідно тарифів Операторів і не повертається).

  1. Додаткова інформація:

5.1.  Участь у голосуванні шляхом надсилання SMS-повідомлення з кодом (номером) учасника фіналу Передачі від «01» до «03» на короткий номер 3399 означає, що глядач (Абонент) ознайомлений і повністю згодний з умовами цих Правил та згоден отримувати SMS-повідомлення з інформацією будь-якого змісту у тому числі і з рекламною метою, що не суперечить законодавству України, від ТОВ «Телеканал СТБ».

5.2. Ці Правила набувають чинності з дати їх оприлюднення на веб-сайті за адресою: www.stb.ua.

5.3. Інформація про умови та порядок голосування у Передачі розміщується на веб-сайті www.stb.ua.

ТОВ «Телеканал СТБ» має право вносити в односторонньому порядку зміни до будь-якого з положень цих Правил у будь-який час, про що глядачі Передачі повідомляються або в ефірі Телеканалу СТБ та/або на сайті Телеканалу СТБ www.stb.ua.

5.4. Перед здійсненням голосування глядачі (Абоненти) повинні ознайомитись з даними Правилами. Беручи участь у голосуванні, глядачі (Абоненти) підтверджують факт ознайомлення з даними Правилами, повне погодження з цими Правилами та погодження їх дотримуватися. Якщо будь-яке положення цих Правил є незрозумілим або неприйнятним для глядачів, Абонентів, останні не можуть брати участь у голосуванні.

5.5. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається ТОВ «Телеканал СТБ», яке не підлягає оскарженню та/або перегляду.

5.6. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним чи таким, яке не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються чинними та продовжують діяти без цього положення, або у разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення щодо Правил приймається ТОВ «Телеканал СТБ». Таке рішення оскарженню та/або перегляду не підлягає.