Шановні глядачі, якщо у вас виникли проблеми з мовленням телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 3399.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Послуга платна. Вартість SMS для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 1,00 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) - 1,00 грн., ТОВ «лайфселл» - 1,00 грн., ТОВ «ТриМоб» - 0,27 грн. Тарифи вказані з урахуванням усіх податків.

Выпуск 4 | 26.10.2014 | Сезон 14

Дочка вчительки з села Добринь Житомирській області знайшли згвалтованої і убитої на шкільному подвір’ї! Те, що побачили жителі селю назавжди врізалося в їх пам’ять. Такого звірства вони не бачили навіть у фільмах жахів.

«У неї на обличчі була суцільним рана. На шиї – сліди від рук, як її душили. Особа … не хочеться навіть говорити – в смятку. Яким нелюдом треба бути, щоб так знущатися над людиною? »- Задаються питанням все жителі маленького селища.

Під підозру потрапив однокласник дівчини, з яким вона бачилася напередодні. Він до цих пір знаходиться в СІЗО, хоча ніяких прямих доказів його провини не було знайдено. Чому ж правоохоронці досі не відпустили хлопця? Хто міг так познущатися над молодою дівчиною? І чи зможуть ясновидці розкрити цю заплутану справу?

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: