Шановні глядачі, якщо у вас виникли проблеми з мовленням телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 3399.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Послуга платна. Вартість SMS для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 1,00 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) - 1,00 грн., ТОВ «лайфселл» - 1,00 грн., ТОВ «ТриМоб» - 0,27 грн. Тарифи вказані з урахуванням усіх податків.

Выпуск 3 | 15.10.2017 | Сезон 17

Сьогодні, в програмі Битва екстрасенсів 17 сезон 3 випуск від 15.10.2017, ми знову будемо перевіряти надздібності тих, хто гордо називає себе магами, ворожками, чаклунами і демонологами. Гроші і секс – речі, які цікавлять людство найбільше. Кажуть, потужну енергетику сексу не сплутаєш ні з чим, так само, як і енергетику грошей. Сьогодні екстрасенсів чекає вибухова суміш, адже вони повинні відчути, хто з наших героїв отримує гроші за секс. А також ви побачите неймовірне розслідування пекла, довжиною в 15 років. Демонічні сили щоночі душили Дениса, а коли народилася дочка – почали полювання на невинне дитя. У розпачі батько звернувся до екстрасенсів, як до останньої надії врятувати життя своєї донечки. Дивіться прем’єру програми Битва екстрасенсів 17 сезон від 15.10.2017 просто зараз!

Дивіться онлайн 2 випуск Битва екстрасенсів 17 сезон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: