Шановні глядачі, якщо у вас виникли проблеми з мовленням телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 3399.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Послуга платна. Вартість SMS для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 1,00 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) - 1,00 грн., ТОВ «лайфселл» - 1,00 грн., ТОВ «ТриМоб» - 0,27 грн. Тарифи вказані з урахуванням усіх податків.

Выпуск 4 | 22.10.2017 | Сезон 17

Сьогодні, в програмі Битва екстрасенсів 17 сезон 4 випуск від 22.10.2017 перше побачення! Команда зібрала 5 пар: Євген і Олена, Ірина і Борис, Надія і Віктор, Анастасія та Микола, Стефанія і В’ячеслав. Когось із них поєднує шлюб, когось – робота, когось – любов. І тільки одна пара, сьогодні прийшла на перше побачення. Хто саме? Визначать екстрасенси! За ходом подій в таємній кімнаті спостерігатимуть рідні і друзі наших пар. Чи зможуть екстрасенси серед 5 пар знайти саме ту, у якої сьогодні перше романтичне побачення? І чи не пошкодує сама пара, що покликала на нього людей, для яких не існує таємниць? Дивіться прем’єру програми Битва екстрасенсів 17 сезон від 22.10.2017 прямо зараз!

Дивіться онлайн 3 випуск Битва екстрасенсів 17 сезон

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: