Шановні глядачі, якщо у вас виникли проблеми з мовленням телеканалу СТБ, надсилайте смс з описом проблеми на номер 3399.
Для повнолітніх абонентів всіх національних GSM операторів. *Послуга платна. Вартість SMS для абонентів мережі ПрАТ «Київстар» становить 1,00 грн., ПрАТ «ВФ Україна» (ТМ Vodafone) - 1,00 грн., ТОВ «лайфселл» - 1,00 грн., ТОВ «ТриМоб» - 0,27 грн. Тарифи вказані з урахуванням усіх податків.

Выпуск 4 | 01.04.2018 | Сезон 18

У програмі Битва екстрасенсів 18 випуск 4 від 01.04.2018 надсильні екстрасенси країни будуть розкривати таємниці і рятувати життя людей. Сьогодні вони намагаються з’ясувати, що об’єднує незнайомців з двох кімнат. А також розслідують справу багатодітної жінки. Її діти стали різко хворіти після смерті свого батька! Дивіться випуск.
І перше випробування пройде в два етапи. Ясновидцям належить дізнатися, що об’єднує шість людей, які знаходяться в кімнаті. І хто з них відчує, який саме зв’язок між людьми в першій кімнаті, пройдуть в другу. І одна з учасниць шокує, адже вона відчує багато темних сил. У другій кімнаті екстрасенсів чекає актриса Ольга Сумська та 7 незнайомців. Чи зможуть ясновидці визначити, кого з цих людей і за яким принципом потрібно приєднати до прибуваючих в першій кімнаті.
У другому випробуванні героїнею стала Надія Тробіч з Києва. Вона багатодітна мама і її діти стали різко хворіти після смерті свого батька. І їм ніхто не може допомогти, ні церква, ні навіть лікарі. Тому вони сподіватися, що їм допоможуть розібратися в цій дивній історії – екстрасенси. Що в ході розслідування з’ясували ясновидці? Чи вийде у них розібратися з причиною дитячих хвороб? Дізнайтеся в програмі Битва екстрасенсів 18 сезон випуск 4 від 01.04.2018 прямо зараз.

Дивитися онлайн Битва екстрасенсів 18 сезон. Випуск 3 від 25.03.2018

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: